atelier POINT, architektonický ateliér | Novinky | POINT novinky | České sedačky svou kvalitou můžou konkurovat

czech | eng

České sedačky svou kvalitou můžou konkurovat

České sedačky svou kvalitou můžou konkurovat

Česká kvalita v porovnání s německou! Zajímá Vás také to co nás?

Po návštěvě ve firmě Machalke, jsme chtěli srovnat, nejen pro Vás, českou a německou výrobu, a tak jsme vyrazili do české firmy POLSTRIN s dlouhotelou tradicí.
Firma Polstrin se zabývá výrobou čalouněného nábytku, která se opírá o řemeslné tradice a úspěšně je kombinuje se současnými technologiemi a trendy.  Důsledně dohlíží na kvalitu používaných materiálů v každé fázi výroby.Firma sází na poctivé zpracování materiálů a vysoký podíl ručních prací, který je zárukou maximálního soustředění. Odbornost pracovníků firmy na všech úsecích výroby umožňuje vyrábět i atypický nábytek.

Design - dnes velmi důležitá stránka výroby se v Postrinu má čím chlubit. Například Design Polstrinu se stal vítězem v kategorii Nejlepší nový nábytek na Dnech designu.

Prošli jsme menším, ale upraveným výrobním areálem. Velikostí sice česká firma nemůže konkurovat německým rozhlehlým halám, ale v tom ostatním může hravě oslňovat na evropských trzích.

Můžu říct, že firma Postrin je jednou z firem, která se opravdu drží tradice kvality zpracování, technologií a také moderním designem. Jak se říká, máme holt zlaté české ručičky.

Českou kvalitu si přijďte vyzkoušet na náš showroom v Plzni.

České sedačky svou kvalitou můžou konkurovatČeské sedačky svou kvalitou můžou konkurovatČeské sedačky svou kvalitou můžou konkurovatČeské sedačky svou kvalitou můžou konkurovatČeské sedačky svou kvalitou můžou konkurovat

zpět na seznam novinek

Tonon Kartell Artemide Magis Machalke Cattelan Italia

certifikace ISO 14001 certifikace ISO 9001 vlastníme certifikáty
ISO 9001:2009
a ISO 14001:2005
politika společnosti a programy EMS

ADRESA
atelier POINT, spol. s r. o.
Prokopova 238/21
301 00 Plzeň, Czech Republic

KONTAKT
tel.: (+420) 377 38 99 38
fax: (+420) 377 32 70 36
email: info@atelier-point.cz

© 2024 atelier POINT | design by ARTEP reklama