atelier POINT, architektonický ateliér | Novinky | Napsali o nás | Napsali o nás: Spojení dvou bytů...

czech | eng

Napsali o nás: Spojení dvou bytů...

Napsali o nás: Spojení dvou bytů...

Manželé měli speciální požadavky na úpravu interiéru, kdy v prvním patře si přáli mít ranní, snídaňovou část a v druhém patře večerní část, pro večerní siestu.

V prvním patře nebo-li v Ranním bytě se nachází kuchyňka se základním vybavením, protože slouží opuze k přípravě snídaní. Také se na tomto patře nachází ložnice majitelů, koupelna a prostorná šatna. Velký obývací pokoj má velice zajímavě navržené osvětlení. Vznil zde víceúrovňový sádrokartonový podhled, procházející všemi místnostmi prvního poschodí, za kterým jsou všude v několika vrstvách umístěna osvětlovací tělesa, což umožnilo dát prosotru dostatek příjemného nepřímého osvětlení z různých stran. Hlavním zdrojem světla v interiéru je však luxusní svítidlo designové značky Artemide s futuristickými kameny, které je umístěno nad konferenčním stolem. Také syn majitelů má vedle obýváku svůj zelenožlutý pokojíček sladěný na míru přesně podle jeho potřeb a přání.

Ve druhém patře nebo-li ve Večerním bytě se nachází velký obývací pokoj s nepravidelnými vysokými stropy, omítnutými trámy a nadstandardně vybavenou kuchyňskou linkou, která obsahuje veškeré moderní vymoženosti. V mimořádně pečlivě koncipované pracovně s krbem a relaxačním křeslem Sylvester od firmy Cattelan Italia nalezneme také úžasně vyřešenou, pochopitelně na míru zhotovenou, knihovnu. Celý prostor je přitom propojený a velká okna sem pouštějí mnoho světla. Večer je prostor nasvícen kombinací většího množství osvětlovacích těles, která umožňují značnou variabilitu, podle nálady a potřeby momentální situace. Veškerý nábytek v obou patrech je vyroben přímo na míru stávajícího bytu. Autorem ukátního projektu je ing. arch. Tomáš Blahovec, MBA ze společnosti atelier POINT, www.atelier-point.com.

Celkově řečeno ve Snídaňovém bytě všichni členové rodiny začínají svůj den a ve Večerním bytě rodina svůj den končí. Zde tráví večer, mohou v klidu pohovořit, odpočívat a relaxovat. Nádherné osvětlení, relaxační křeslo v pracovně i barové stoličky byly zakoupeny na www.POINTshop.cz. Stejně jako celý interiér v obou dvou patrech :-)

Napsali o nás: Spojení dvou bytů...

zpět na seznam novinek

Tonon Kartell Artemide Magis Machalke Cattelan Italia

certifikace ISO 14001 certifikace ISO 9001 vlastníme certifikáty
ISO 9001:2009
a ISO 14001:2005
politika společnosti a programy EMS

ADRESA
atelier POINT, spol. s r. o.
Prokopova 238/21
301 00 Plzeň, Czech Republic

KONTAKT
tel.: (+420) 377 38 99 38
fax: (+420) 377 32 70 36
email: info@atelier-point.cz

© 2024 atelier POINT | design by ARTEP reklama