atelier POINT, architektonický ateliér | Novinky | POINT novinky | Navštívili jsme německou kvalitu

czech | eng

Navštívili jsme německou kvalitu

Navštívili jsme německou kvalitu

Design je pro nás důležitý a chceme Vám dát ty nejlepší možnosti, jak v oblasti designu, tak v kvalitě a německá kvalita nás stále oslovuje. Proto Vám přinášíme zajímavé informace.

Machalke je německá firma, která se zabývá výrobou kvalitních sedaček, křesel a postelí. Machalke hlavně znamená KVALITNÍ KOŽENÉ PRODUKTY.

Firma oslovuje klienty nejen svým pěkným a praktickým designem, ale hlavně kvalitou zpracování. To, co jsme zde viděli, se jen tak nikde nevidí. Prošli jsme celou výrobu, vše je pěkně uspořádané, vše všude navazuje, čistota práce, zkrátka řád byl cítit všude!

Pevná kostra produktu, vyrobená z tvrdého dřeva, je základ dobrého posezení. Správné čalounění dodá pohodlí a potah dá vyniknout jednoduché kráse materiálu.

Machalke ale vyniká hlavně NEJLEPŠÍ KVALITOU PRAVÉ KŮŽE. Tolik druhů kůží jsme dlouho neviděli. Kůži zpracovávají hlavně přírodně, na detailní porovnání kůží jsme dostali speciální lupu.

Nejexklusivnější kůže NENÍ UPRAVENÁ, CHEMICKY ZPRACOVANÁ A NABARVENÁ DO UMĚLÝCH BAREV, je ponechaná v přírodním rázu s defekty, vadami a jizvami zvířat. Přírodní kůže jsou barveny do jemných odstínů vycházející z přírody - hnědé, béžové a černé. Červená kožená sedačka nebude zrovna představovat ekologicky a šetrně zpracovanou, pravou kůži.

Pokud hledáte výjimečnou kvalitu, moderní design a praktické pohodlí - je to jasné. Posuďte sami.

Navštívili jsme německou kvalituNavštívili jsme německou kvalituNavštívili jsme německou kvalituNavštívili jsme německou kvalituNavštívili jsme německou kvalituNavštívili jsme německou kvalituNavštívili jsme německou kvalituNavštívili jsme německou kvalituNavštívili jsme německou kvalituNavštívili jsme německou kvalitu

zpět na seznam novinek

Tonon Kartell Artemide Magis Machalke Cattelan Italia

certifikace ISO 14001 certifikace ISO 9001 vlastníme certifikáty
ISO 9001:2009
a ISO 14001:2005
politika společnosti a programy EMS

ADRESA
atelier POINT, spol. s r. o.
Prokopova 238/21
301 00 Plzeň, Czech Republic

KONTAKT
tel.: (+420) 377 38 99 38
fax: (+420) 377 32 70 36
email: info@atelier-point.cz

© 2024 atelier POINT | design by ARTEP reklama