atelier POINT, architektonický ateliér | Novinky | POINT novinky | Nový showroom v Plzni

czech | eng

Nový showroom v Plzni

Nový showroom v Plzni

Hledáte POINTu bydlení? Design bydlí od 8. června v novém showroomu v Plzni na Slovanech. Spolu s firmou Nábytek Sedláček otevřel internetový obchod POINTshop.cz pod vedením Ing. arch. Tomáše Blahovce prodejnu designového zboží v Plzni na Slovanské třídě.

Nyní Vám nabízíme kompletní služby v oblasti realizace a vybavení interiérů na jednom místě. Přijďte se podívat a vyberte si novou kuchyňskou linku, vestavěnou skříň nebo nábytkovou sestavu do obývacího nebo dětského pokoje. Pomůžeme Vám s realizací Vašeho interiéru včetně dodání řemesel. Váš interiér doladíme do nejmenších detailů a vybereme s Vámi nábytek, doplňky i tapety na zeď.

Na showroomu nyní zakoupíte designové zboží Kartell, Magis, Machalke, Cattelan Italia, Alessi nebo Designers Guild. Designové produkty Vám pomohou dotvořit atmosféru Vašeho nového interiéru a my Vám ochotně poradíme.

Nový showroom naleznete na adrese Slovanská 14 (Papírnická 2), Plzeň - Slovany. Více informací naleznete na webu www.livingstory.cz.

Nový showroom v PlzniNový showroom v PlzniNový showroom v PlzniNový showroom v PlzniNový showroom v PlzniNový showroom v PlzniNový showroom v Plzni

zpět na seznam novinek

Tonon Kartell Artemide Magis Machalke Cattelan Italia

certifikace ISO 14001 certifikace ISO 9001 vlastníme certifikáty
ISO 9001:2009
a ISO 14001:2005
politika společnosti a programy EMS

ADRESA
atelier POINT, spol. s r. o.
Prokopova 238/21
301 00 Plzeň, Czech Republic

KONTAKT
tel.: (+420) 377 38 99 38
fax: (+420) 377 32 70 36
email: info@atelier-point.cz

© 2024 atelier POINT | design by ARTEP reklama