atelier POINT, architektonický ateliér | Novinky | POINT novinky | Veletrh v Miláně - studna inspirací

czech | eng

Veletrh v Miláně - studna inspirací

Veletrh v Miláně - studna inspirací

I tento rok jsme navštívili největší evropský veletrh designu I saloni Milan.

Byli jsme zase překvapeni, co mnohé se dá vymyslet a vyrobit. Doslova jsme chodili s otevřenou pusou :)

Veletrh v Miláně je nejlepší místo, kde najdete opravdu mnoho inspirací. Nejenom, že uvidíte, co jste ještě neviděli, ale i nasáknete italskou atmosféru pohody, dobrého jídla a pití. Miláno je opravdu město s velkým M. Hlavní město Lombardie, ekonomické centrum Itálie a velmi silné průmyslové centrum v odvětví designu a módy.

Veletržní areál se rozkládá na západním okraji města a zasahuje opravdu velkou rozlohu, kam se na pár dní v roce uchýllí několi tisíců vystavovatelů z různých koutů světa. Na to abychom stihli projít všechny rozlehné haly, bychom potřebovali nejméně 14 dní. Veletrh je jen necelý týden a to je opravu dobré se připravit dopředu a vybrat si tu svoji oblast zájmu.

Tentokrát veletrh nabídl přehlídku designového nábytku, kuchyní, koupelen a také samostatnou část Design mladých deisgnérů, kteří svá díla mohli prezentovat na takovém místě jako je Miláno. Zde mohli najít obchodní kontakty, partnery nebo uzařít nové kontrakty s potencionálním výrobcem.

I my jsme se hodně inspirovali a získali nejen pro nás cenné informace. Získali jsme nové obchodní kontakty, abychom pro Vás mohli rozšířit naši nabídku světového designu. Chceme Vám stále přinášet nové zajímavosti do Vašich příbytků.

Inspirujte se s námi a podívejte se, co nového nám všem pestrý svět designu přináší.

Veletrh v Miláně - studna inspiracíVeletrh v Miláně - studna inspiracíVeletrh v Miláně - studna inspiracíVeletrh v Miláně - studna inspiracíVeletrh v Miláně - studna inspiracíVeletrh v Miláně - studna inspiracíVeletrh v Miláně - studna inspiracíVeletrh v Miláně - studna inspirací

zpět na seznam novinek

Tonon Kartell Artemide Magis Machalke Cattelan Italia

certifikace ISO 14001 certifikace ISO 9001 vlastníme certifikáty
ISO 9001:2009
a ISO 14001:2005
politika společnosti a programy EMS

ADRESA
atelier POINT, spol. s r. o.
Prokopova 238/21
301 00 Plzeň, Czech Republic

KONTAKT
tel.: (+420) 377 38 99 38
fax: (+420) 377 32 70 36
email: info@atelier-point.cz

© 2024 atelier POINT | design by ARTEP reklama