atelier POINT, architektonický ateliér | Novinky | Napsali o nás | Máme rádi Designers Guild

czech | eng

Máme rádi Designers Guild

Máme rádi Designers Guild

MÁME RÁDI DESIGNERS GUILD – OKOUZLUJÍCÍ DESIGNOVÉ TAPETY, LÁTKY A BYTOVÉ DOPLŇKY...které dostanou i Vás J

Jaké produkty nabízí značka Designers Guild?

Značka Designers Guild nabízí široký výběr kvalitních dekoračních a potahových textilií, tapet, koberců, stylového nábytku a bytových dekorací. Jak to s touto anglickou značkou začalo a co nás na ní fascinuje se dozvíte, pokud budete číst dál.

Jaká je historie značky Designers Guild? Co bylo na začátku?

U zrodu značky v 70.letech stála designérka Tricia Guild a její bratr Simon Jeffreys – firmu vedou dodnes. Filozofií společnosti byla od počátku snaha kombinovat moderní design, inovativní technologie a inspirovat se uměním východní evropy, italskou architekturou a stále krásným klasickým uměním.. Základem je kvalita, a to ve sféře designu, využitých materiálů i provedení.

Tricia Guild říká: „Věříme v kvalitu. V kvalitu designu, nabízených výrobků a technologií. To vše za podpory oddaného a motivovaného týmu našich kolegů.

Má firma Designers Guild nějaká významná ocenění?

Díky svým originálním nápadům, pevné filozofii a preciznosti práce získala značka v roce 2008 licenci na výrobu královské kolekce textilií, tapet a doplňků s názvem „Royal Collection“, která je inspirována interiéry Buckinghamského paláce. Od roku 2011 vyrábí značka textil a doplňky pod kultovní značkou Christian Lacroix, William Yeoward nebo Ralph Lauren.

 

LÁTKY & TAPETY

Čím jsou textilie a tapety DG tak jedinečné?

Látky a tapety jsou vytvářeny technologiemi nejvyšší úrovně.  Kolekce DG nabízí přes  9 000 druhů látek a 2 000 tapet různých motivů. Především na bytový textil je DG specialistou a dokáže uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších. Oslní Vás florálními motivy, neopakovatelnými geometrickými tvary nebo precizními texturami. Jacquard, samet, hedvábí,  egyptská bavlna a vlna, skotský len, damašek a nespočet dalších materiálů té nejvyšší kvality s ozdobnými nášivkami nebo tisky. Proslulá sytá barevnost, záclony a závěsy, které  nevyblednou a neztrácí na své svěžesti i několik desetiletí. Pro koho jsou tyto látky a tapety určeny? Věřte, že osloví všechny věkové kategorie, milovníky jednoduchosti  i  zdobených a barevných interiérů.

NÁBYTEK

Designers Guild je specialisou na design a techniku čalounění nábytku. Vyrábí se v Anglii a  Itálii a je distribuován po celém světě. Hlavním návrhářem nábytků je Rock Galpin, zatímco látky jsou v režii Christiana Lacroix, Ralpha Laurena a samozřejmě zakladatelky společnosti Tricii Guild.

 

 

 

BYTOVÉ DOPLŇKY

Jaké bytové doplňky firma nabízí a jsou někde k vidění?

Široká nabídka polštářů, dek, přehozů a plédů, péřových přikrývek, ručníků, vonných dekorací a koberců kombinuje špičkové provedení, krásný design a kvalitní materiály v různých barevných kombinacích s nadčasově elegantními vzory. Tyto doplňky nesmí ve Vašem interiéru chybět.

Přijďte si sami prohlédnout, vyzkoušet, přivonět nebo jednoduše řečeno ponořit se do světa anglické značky Designers Guild a dejte nám zapravdu, že tuto značku nejde než milovat.

Máme rádi Designers GuildMáme rádi Designers Guild

zpět na seznam novinek

Tonon Kartell Artemide Magis Machalke Cattelan Italia

certifikace ISO 14001 certifikace ISO 9001 vlastníme certifikáty
ISO 9001:2009
a ISO 14001:2005
politika společnosti a programy EMS

ADRESA
atelier POINT, spol. s r. o.
Prokopova 238/21
301 00 Plzeň, Czech Republic

KONTAKT
tel.: (+420) 377 38 99 38
fax: (+420) 377 32 70 36
email: info@atelier-point.cz

© 2024 atelier POINT | design by ARTEP reklama